AngiePřed 2 týdny
Sedací souprava
Sedačka je hezká, hodí se perfektně na terasu, jen některé díly měly špatné závity, nešly zašroubovat. Reklamace byla vyřízena rychle, ale zvláštním způsobem, který je nepochopitelný. Vadné díly chtěli z XXXLUTZ vyznačit, a přesto poslali znovu celé velké těžké balení, místo balíčku max 50x50. Vadné díly jsem si musela vybrat a 2 velké balíky znovu zabalit a přepravní služba pro ně znovu přijet.
