RadimPřed 3 týdny
Dobrý poměr cena/kvalita
Za tu cenu je to dobrý nákup. Ale barva trochu neodpovídá, je více do šeda než do hněda. Také číselné polepky většiny dílů byly pryč, takže skládání bylo spíše o intuici a logice, než o přesném poslouchání návodu. Také ve spojovacím materiálu byl trochu zmatek, ale ve finále to nebyl až takový problém složit a, i navzdory chatrné konstrukci, po složení se vše tak dobře sváže, že necítím problém ani se svými kily navíc ;-) Polštáře a podsedáky se zdají být kvalitní a jakákoliv voda po nich pěkně sklouzne. A prostě to celé vypadá dobře, takže za tu cenu...proč ne :-)
