Chci být ve své recenzi naprosto upřímný.
Vizuálně nádobí vypadá velmi dobře, ale při bližším zkoumání si všimnete, že talíře nejsou zcela stabilní a povrchová úprava není zcela bezchybná.
To se při tak nízké ceně dalo očekávat.
Přesto jsou poutavé a vřele je doporučuji.