CLangPřed 6 měsíci
Špatné zpracování
Objednal jsem si dvě tyto stropní světla a vrátil jsem je, protože zpracování otevřených, dolů směřujících hrany bylo velmi špatné. Povrch nebyl hladký; sklo bylo na několika místech promáčknuté s vroubkováním, které by tam nemělo být. Na lampy na obrázku jsem se opravdu těšil a byl jsem velmi zklamaný.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 6 měsíci
