rnrPřed 1 měsícem
Šatník
Kvalita odpovídá popisu. Bylo by skvělé, kdyby bylo balení pro přepravu bezpečnější. Přepravní společnost s položkou nezacházela opatrně. Vyskytlo se několik vad/poškození při přepravě.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 1 měsícem






