Vlastně jsem hledala jen velký podnos, ale díky skládacímu rámu slouží i jako malý odkládací stolek. Jsem z něj nadšená a používám ho denně: v kuchyni jako další povrch, jako rychlé a flexibilní jídelní místo v kuchyni nebo kdekoli chci sedět na zahradě, jako odkládací stolek, když jsou u nás hosté a na hlavním stole není dostatek místa, a samozřejmě jako podnos... Rám se skládá a rozkládá jednou rukou a snadno se přenáší. Samotný podnos je trochu těžší, ale má také velmi dobrou velikost a unesete s ním hodně věcí.
Zpracování je vynikající a vše vypadá velmi kvalitně a atraktivně.
Dodání bylo velmi rychlé, byl úhledně zabalen a ihned připraven k použití.
Nechtěla bych se ho vzdát a mohu ho vřele doporučit.