AndreasPřed 4 měsíci
dobrá křesla
Křesla dorazila (jak už bohužel u zásilek od XXXLutz často bývá) tři týdny po slíbeném datu dodání, v pěti balíčcích! Vypadalo to, jako by zásilka byla nahodile sestavena z různých poboček. Montáž dle návodu si chvíli vyžadovala zvykání (popis by mohl být lepší), ale rozhodně to bylo proveditelné. Samotná křesla jsou kvalitní a robustní, ale po zhruba čtyřech týdnech by se měly všechny šrouby znovu utáhnout. Jinak jsem s výrobkem spokojen.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od info_XXXLutzPřed 4 měsíci
