EikPřed 7 měsíci
No nic
Stůl je kvalitní a odpovídá ceně. Bohužel jedna z desek stolu byla během přepravy evidentně poškozena. Předvrtané otvory v desce stolu pro šrouby se ne všechny shodují s rámem.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 7 měsíci
