Margit Keller Před 1 rokem
Nedoporučuje se!
Koberec dva dny hrozně páchl, což jsem byla ochotná snést, protože se mi líbil. Teď, asi po třech až čtyřech týdnech, se už poutka uvolňují. Je také velmi chatrný. Protože jsem obal vyhodila už dávno a uplynulo pár týdnů, už ho nemůžu vrátit. Byly to naprosté vyhozené peníze!
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od NadinePřed 1 rokem
