PrommenschenkelPřed 1 rokem
Barová židle Carryhome, mikrovlákno, šedá, černá, ocel
Dobrý den,
S oběma židlemi jsem obecně spokojená. Na jedné z nich však nebyly otvory buď správně vyvrtány, nebo byly vyvrtány na špatném místě. Musela jsem upevnit madlo na nohy jiným šroubem, protože ten dodaný, ačkoliv pasoval, nedržel. Okamžitě se strhl a madlo nešlo upevnit. I po několika pokusech a výměně šroubů jsem usoudila, že závit musí být poškozený. Je to škoda... Jinak jsou židle velmi pohodlné.
S pozdravem,
Susanne Prommenschenkel
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od SophiePřed 1 rokem
