BáraPřed 1 měsícem
Za tu cenu mazec
Fakt krásné pevné stoly. Brala jsem 6 ks, takže hodnotím docela velký vzorek. Za tu cenu velká spokojenost, ale je potřeba navoskovat.

Zde najdete důležité dokumenty k tomuto výrobku (jako např. montážní návod nebo návod k údržbě atd.).