S polohovacím křeslem, které jsme si koupili „naslepo“, jsme naprosto nadšení. Montáž byla snadná, křeslo je neuvěřitelně pohodlné a motor je naprosto tichý. Nečekali jsme, že bude tak dobré.
Podle mého názoru v popisu jasně nebylo uvedeno, že křeslo je motorizované, a my jsme vlastně chtěli manuální. Ale teď jsme velmi spokojeni. Dokonce i popsané „bílé kontrastní prošívání“ je decentní a harmonicky ladí s čalouněním.