HKLPřed 1 rokem
Krásně barevné nádobí
Vypadá hezky, ale bohužel si musíte dávat pozor, kam ho dáváte, protože se může poškrábat. Spodní strana je velmi drsná. Jeden talíř má vadu glazury, což je škoda, ale stejně jsem si ho nechala, protože trápení s jeho vrácením bylo příliš velké.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od SophiePřed 1 rokem
