MariPřed 3 měsíci
Moc pěkná šatní skříň, dodací lhůta byla katastrofální.
Skříňka je velmi krásná a kvalita je vynikající. Osvětlení je také velmi pěkné. Bohužel, dodání se zpozdilo již při mé objednávce a bylo odloženo ještě dvakrát. Pokud tuto skříňku chcete, nezapomeňte si na dodání počkat dostatek času.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 3 měsíci





