A EPřed 1 rokem
Špatná použitelnost a žádné teplé světlo
Světlo pro nahoru má dvě zásadní nevýhody:
1. I když si můžete vybrat ze tří úrovní bělosti, světlo pro nahoru si nastavení nepamatuje – musíte ho pokaždé znovu vybrat. Ještě horší je, že pro vypnutí musíte cyklicky přepínat zbývající úrovně – já musím přecházet od „teplé bílé“ přes „neutrální“ a „studenou bílou“, a to platí jak pro světlo pro nahoru, tak pro čtecí lampu. Vzhledem k ceně je to opravdu špatné uživatelské rozhraní.
2. Nastavení „teplá bílá“ ve skutečnosti není teplá. Pro srovnání, mám skvělou závěsnou lampu se 3 skvělými úrovněmi bílé – naproti tomu i teplé nastavení na svítidle pro nahoru je spíše studené.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od SophiePřed 1 rokem
