HuberPřed 1 měsícem
Ostrý
Přístroj je vhodný pro krájení zeleniny na kostičky. Nejmenší nastavení, 6 mm, by pro můj vkus mohlo být trochu menší – když krájím ručně, moje kostky mívají obvykle 4-5 mm. Je dobře, že je přístroj tak ostrý, že musíte být s prsty extrémně opatrní: čepelí se nemůžete ani lehce dotknout. Co se mi méně líbí, je spodní strana. Design se moc snadno nečistí a nesuší, takže jej používám jen na větší množství, aby se čištění vyplatilo. Celkově je poměr ceny a výkonu v pořádku.
Automaticky přeloženo z němčina.
