KrLoPřed 7 měsíci
Ne tak jemně řezané
Po letech používání jiného sekáčku jsme se rozhodli tentokrát vyzkoušet něco jiného v naději, že tento produkt bude lepší. Bohužel jsme rychle zjistili, že kryt je trochu moc velký a nože jsou od sebe příliš daleko, což značně ztěžuje jemné sekání potravin. Pákový systém nám také nepřijde o nic lepší než systém s tažnou šňůrkou. Vracíme se k našemu starému sekáčku.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od CustomerPřed 7 měsíci
