KristinaVPřed 1 rokem
Skvělý vzhled, kvalita... no...
Lampa vypadá super šik.
Nicméně: Máme ji zavěšenou necelý měsíc a dvě koule se uvolnily z plastového držáku (závitová část)! Naštěstí nespadly hned, jinak by se zlomily, což by bylo opravdu nepříjemné.
Závit je z plastu, ne ze skla jako u jiných skleněných koulí! Proto je obtížné koule k závitu znovu přilepit. Už s různými druhy lepidla zase odpadly!
🏻 🏻 ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' !! ...
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od SophiePřed 1 rokem
