Elli HePřed 1 rokem
Elvira Herzig
Jsem mile překvapen. Skříňku jsem si objednal výhradně na základě jejího vzhledu a funkčnosti. Je velmi dobře vyrobená. Po počátečních problémech s doručením dorazila včas. Balení bylo v pořádku. Bylo trochu matoucí, že každá skříňka se musí sestavit zvlášť a poté sešroubovat. Návod byl snadno srozumitelný, až na to, že první krok popisoval něco jiného než ten poslední. Musel jsem ji znovu rozebrat. Nahlásil jsem to, ale bohužel jsem se neozval. Stručná aktualizace by byla vítána. Možná už byla chyba opravena. Celkově vzato je to velmi pěkná skříňka s dostatkem úložného prostoru. Určitě bych si ji koupil znovu.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od KatharinaPřed 1 rokem





