Marco WallerPřed 7 měsíci
No nic
Židle jsem sestavil podle přiloženého návodu. Díky mým zkušenostem jako řemeslník jsem velmi dobře obeznámen se správnými technikami šroubování, zejména s upevněním každé nohy dvěma šrouby.
Bohužel se po krátké době používání objevily znatelné zvuky: židle vrzá v místě, kde se dřevo spojuje s kovovým rámem. I když jsou šrouby nyní utaženy natolik, že se viditelně zarývají do dřeva, nohy se stále povolují a kymácejí.
Tohle jsem za tuto cenu nečekal.
Samotné čalounění je pěkné.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 7 měsíci
