Sabine NiederederPřed 1 rokem
Bohužel jsem to nedostal/a.
Zásilka bohužel nikdy nedorazila; podle informací o sledování byla poškozená. Po obdržení tohoto oznámení (dva týdny po objednání) a až na můj dotaz trvalo Lutzu další týden a půl, než odpověděl. Poté jsme se rozhodli nezadávat další objednávku a původní objednávku jsme zrušili. Alespoň nám byla částka, kterou jsme již zaplatili, relativně rychle vrácena.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od NadinePřed 1 rokem
