Sch-MksPřed 5 měsíci
Postel 100x200cm
Za tu cenu je postel v pořádku; prvních pár týdnů vrzala. Mělo to pocit, jako by se dřevo potřebovalo usadit, a vrzání se poněkud zmírnilo. Porovnali jsme ji s postelí Wallenfels, která byla dvakrát dražší, a cenový rozdíl je jasně patrný na kvalitě dřeva.
Jinak je to opravdu pěkná a pohodlná postel. Montáž byla také jednoduchá a relativně rychlá.
Automaticky přeloženo z němčina.
