OndřejPřed 2 týdny
Opravdu velký stůl, vše relativně kvalitní až na pár drobností
Stůl je fakt obří se skoro 2 metry na délku. Materiál průměr. Na to, jak je velký, má ale dost malou skřínku, která je úzká, ale naopak obrovitánsky dlouhá (do celé hloubky stolu), což je jasné, ale pusobí to jako taková nudle, to samé jeden šuplík nad.
LED světla u stolu jsou taková zbytečnost navíc, svítí chladně bíle, což je nepříjemné na oči i když jsou namířena dolů. A ještě musíte tahat zbytečně kabel.
1 hvězdu z hodnocení dolů za boční přihrádky, které jsou sice fajn jako extra úložiště, jen nedrží na normálních šroubech ale takových mini zarážkách na způsob poliček ve skříni, takže se stačí špatně dotknout kraje desky a vyletí celá ven, což by spravilo pár šroubů navíc, škoda.
