FKLPřed 3 měsíci
Kvalita v pořádku, konstrukce katastrofální
Kvalita samotné komody je v pořádku, ale montáž byla naprostá katastrofa. Kolejnice zásuvek jsou extrémně nekvalitní. Nakonec jsem strávil montáží téměř tři hodiny; s tak složitým procesem montáže nábytku jsem se nikdy nesetkal. Proto ji nemohu doporučit. Tuto komodu bych si znovu nekoupil.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od NoahPřed 3 měsíci
