riograndePřed 1 rokem
Mramorový odkládací stolek
Stůl je kvalitní. Mramorová deska je velmi těžká, ale bezchybná. Bohužel gumové nožičky na nohách stolu (možná kvůli váze?) zanechávají na naší parketové podlaze nevzhledné žluté skvrny, které se nedají odstranit.
Automaticky přeloženo z němčina.
