Kuhlmann Před 1 rokem
katastrofa
Tento produkt je vlastně docela pěkný, pokud nejsou dvířka úplně křivá.
To by nebyl problém, kdybyste nemuseli čekat týdny na odpověď od zákaznického servisu a nakonec nedostali špatnou šatní skříň k výměně.
Zákaznický servis XXXLutz: Solidní 6 (z 5). Samotná šatní skříň je v pořádku, až na dvířka.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od CustomerPřed 1 rokem
