EckardtPřed 4 měsíci
Špatná kvalita
Rozměry: 120/120/75 cm
Barva: černá
Bohužel se opět potvrzuje rčení „dostanete to, za co si zaplatíte“. Vrchní vrstva dřeva (pochybuji, že je to dýha) má překvapivě velké množství vměstků, které prosvítají na povrchu. Zdá se, že během výroby nebyl z povrchu řádně odstraněn prach nebo něco podobného. Na povrchu jsou také zvláštní šmouhy; nejdřív jsem si myslel, že je to olej, ale nešlo to vyčistit a bohužel je to při správném světle docela patrné. Montáž byla také náročná; tři lidé by byli rozhodně výhodou. Deska stolu dorazila s tlakovým poškozením z přepravy – to nebylo vidět zvenčí při kontrole obalu, ale ukázalo se to až při montáži.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od CustomerPřed 4 měsíci
