Stůl je krásný, pevný a velmi dobře vyrobený – dokonce předčil naše očekávání.
Máme ho už pár měsíců a všichni, kdo ho navštívili, komentovali, jak je krásný.
Okraje jsou příjemně zaoblené a příjemné na dotek. Navíc se stůl snadno čistí – máme malé děti, které nebývají při jídle vždycky uklizené a rády malují akvarely.
Stůl je prostě perfektní!