Hasdrubal1st Před 1 rokem
Bohužel lehce poškozené
Celkově jsem se stolem spokojený. Bohužel dorazil mírně poškozený, ale všiml jsem si toho poměrně pozdě, protože jsem ho hned neinstaloval.
Náklady na jeho výměnu by však nyní byly příliš velké.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AnjaPřed 1 rokem
