LennardPřed 1 rokem
Kvalita spíše průměrná
Od kuchyně jsem sice moc nečekala, protože je poměrně levná, ale bohužel mě i tak zklamala. Dvířka se používáním povolují a po pár dnech se začnou prohýbat. Pracovní deska je vlastně naprosto v pořádku, ale návod byl fakt otravný. Na schématu nástěnné skříňky je pět šroubů se šipkou ukazující na odpadkový koš – mám je prostě vyhodit? Proč jsou pak součástí balení? A tak dále. Takže bych si ji znovu nekoupila.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od FranziskaPřed 1 rokem
