Kathrin Před 2 měsíci
Příliš drahé vzhledem k kvalitě
Z této jídelní pohovky jsem opravdu zklamaný. Kvalita je naprosto neúměrná ceně – až příliš drahá! Materiál je levný a spíš jako něco, co byste našli v diskontním obchodě. Montáž byla naprostá katastrofa: trvalo nám dvěma dvě hodiny s velkým fyzickým úsilím a silou, než jsme poskládali pouhých devět kusů. Celkově bych ji nedoporučoval.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 2 měsíci
