Dodání: Dorazilo včas a nepoškozeno.
Sestavení: Bylo rychlé a snadné.
Kůň: (Zvolili jsme malou verzi - 30 kg) Kůň má pěknou malou velikost, takže náš malý (3) na něj snadno nasedne a sesedne. Madla na hlavě usnadňují řízení. Poloměr otáčení je také docela dobrý. Často se však stává, že se kůň k něčemu přiblíží příliš blízko (používáme ho uvnitř) a bohužel koně nelze otočit dozadu, ani tlačením. Takže ho nelze jen tak otočit dozadu; často musíte sesednout, koně mírně zvednout a přemístit, abyste ho „uvolnili“. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro menší verzi, aby to moje dítě zvládlo samo; jinak by to byla skutečná otrava.
Kolečka jsou super tichá (řekla bych, že je vůbec neslyšíte, jako inline brusle) a valí se po parketové podlaze bez zanechání stop.