Tento model jsme si koupili do kuchyně asi před dvěma lety a od té doby jsme z něj nadšení. Teď jsme chtěli druhou stoličku, abychom si mohli ráno sednout společně v kuchyni. Je výškově nastavitelná, má atraktivní design, sedák je pohodlný a látka je odolná. Jsme nadšení. Také jsme byli ohromeni poměrem ceny a kvality. Vyzvedli jsme si ji sami ze skladu. Komunikace s obchodem s nábytkem předem byla dobrá a vyzvednutí bylo jako vždy bezproblémové a vynikající! Samozřejmě, že dodací lhůta se v posledních letech obecně velmi prodlužuje, ale to není chyba obchodu s nábytkem. Čekání se vyplatilo.