Nejprve bych rád pochválil velmi rychlé a dobře polstrované dodání, stejně jako vzhled, pevné polstrování a vzpřímené opěradlo.
Bohužel, toto je potvrzováno mnoha dalšími komentáři:
Také jsem měl obrovské nesouososti v otvorech! Chtěl jsem po XXXLutz požadovat odškodnění – nejen za mnoho hodin přepracování, ale prostě jen za ten pohled!
Nejdříve jsem nožem odřízl hrubé lepidlo, které drželo látku na rámu sedáku, a pak jsem ji vyhladil pilníkem. Pak jsem musel otvory zapilovat, aby seděly, aby byly konečně zarovnané pro šroubování.
Pořídil jsem fotky, ale bohužel je zde nemohu uvést jako příklady.
Celkově je produkt – po smontování – vizuálně přitažlivý a robustní a navíc se na něm velmi stabilně sedí.
Dobrý poměr ceny a kvality však nabízí pouze tehdy, pokud jste šikovní, máte potřebné nářadí a jste zruční v ruce.
S pozdravem,
Tobias R.