Tento výrobek si můžete koupit pouze v e-shopu, není k dostání v prodejnách, ani tam není vystavený. U produktů označených Online Only máte dopravu ZDARMA.
Hodnotit a psát recenze mohou pouze zákazníci, kteří si tuto položku zakoupili. Žádost o napsání recenze obdržíte přibližně 3 týdny po obdržení zboží. Zakoupené položky pak můžete hodnotit jednotlivě prostřednictvím odkazu. Celkové hodnocení je průměrem všech udělených hodnocení.
Hodnocení z jiných zemí
LenaPřed 2 měsíci
Bohužel nejsem spokojený/á.
Není odolný proti poškrábání a po pouhých 3 použitích vypadá hrozně.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od CustomerPřed 2 měsíci
Dobrý den,
děkujeme, že jste si udělali čas na poskytnutí zpětné vazby.
Je nám líto, že produkt nesplnil Vaše očekávání. Vaši zpětnou vazbu předáme našemu oddělení kontroly kvality.
S pozdravem,
Váš tým XXXLutz Online
Automaticky přeloženo z němčina.
Pamela LPřed 2 měsíci
Skvělá sada nádobí
Talíře jsou vlastně moc hezké, ale bohužel poškrábou povrch a vždycky je potřeba je položit na podložku. Také není ideální, že se talíře obtížně vejdou do určených otvorů v myčce nádobí. Už bych si je znovu nekoupila.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 2 měsíci
Dobrý den,
děkujeme, že jste si udělali čas na poskytnutí zpětné vazby.
Je nám líto, že produkt nesplnil Vaše očekávání. Vaši zpětnou vazbu předáme našemu oddělení kontroly kvality.
S pozdravem,
Váš tým XXXLutz Online
Automaticky přeloženo z němčina.
SaschaPřed 3 měsíci
Obsluha u stolu
Velmi dobrá nabídka
Automaticky přeloženo z němčina.
MayaW Před 4 měsíci
Vada kvality
Krásné nádobí, ale bohužel se snadno poškrábe. Musíte si dávat pozor, abyste ho nepoškrábali, obzvlášť talíře. To je velká nevýhoda!
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 4 měsíci
Dobrý den, MayoW,
děkujeme, že jste si udělala čas a zanechala recenzi.
Je nám velmi líto, že produkt nesplnil Vaše očekávání. Vaši zpětnou vazbu předáme našemu oddělení kontroly kvality.
S pozdravem,
Váš tým XXXLutz Online
Automaticky přeloženo z němčina.
Jacqueline NawrothPřed 4 měsíci
Špatná kvalita
Bohužel musím souhlasit s ostatními. Chtěli jsme nové nádobí a dlouho jsme zvažovali a zvažovali možnosti. Je pravda, že se těžko dává do myčky, což je docela nepříjemné, protože ho musíte mýt častěji, než je nutné. Ale nejhorší je, že po prvním použití jsou na nádobí černé šmouhy od nože, lžíce, vidličky atd. a dokonce i nevzhledné třísky! Kdybych den předtím neprodala své staré nádobí a nemuseli jsme přebalit tisíc jednotlivých kusů pro zpětnou přepravu, toto nádobí by tu už nebylo. Jsme opravdu zklamaní a smutní. Malý dárkový certifikát nám bolest moc neulevil. Prostě si ho koupíme znovu!
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od info_XXXLutzPřed 4 měsíci
Dobrý den, Jacqueline Nawroth,
děkujeme, že jste si udělala čas na poskytnutí zpětné vazby.
Je nám líto, že produkt nesplnil Vaše očekávání. Vaši zpětnou vazbu předáme našemu oddělení kontroly kvality.
S pozdravem,
Váš tým XXXLutz Online
Automaticky přeloženo z němčina.
Kos ErnstPřed 5 měsíci
Dodání bylo skvělé, kvalita... no...
V jednom balení byly chipsy, druhé bylo v pořádku. Bohužel byly vyprodané, takže výměna nebyla možná; budeme se s tím muset smířit. Škoda.
Servis dorazil po měsíci. Po prvním použití už byly viditelné škrábance. Navíc na obrázku je jasně vidět, že je bílý, ale můj měl jinou barvu. Protože jsem tak dlouho čekal a naléhavě potřeboval talíře, neměl jsem čas je vrátit. Velmi zklamání! Čekal jsem víc.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od NadinePřed 9 měsíci
Dobrý den :),
Děkujeme, že jste si udělali čas a zanechali recenzi.
Je nám velmi líto, že XXX nesplnil Vaše očekávání.
Vaši zpětnou vazbu předáme našemu oddělení kontroly kvality.
S pozdravem, Váš tým XXXLutz Online