Tina KPřed 1 rokem
kancelářská židle
Židle vypadá moc hezky, ale sezení u stolu na ní není moc pohodlné a kolečka se pořádně neotáčejí. Dodání proběhlo hladce a protože židli nepotřebuji k práci, a proto v ní dlouho nesedím, je pro mé potřeby v pořádku.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AminaPřed 1 rokem
