DamalPřed 6 měsíci
Nestojí za ty peníze
Vlastně mě štve sám sebe. Dostanete, za co si zaplatíte. Návod k montáži je víceméně dostačující, ale nechápu, proč jsou nohy rámu (které nejsou očíslované, takže je to jako skládačka) složené ze dvou částí, které si musíte slepit sami, zvláště když to vytváří nerovnosti. Zašroubování vrutů do dřevotřísky do čelních vláken dřevotřískové desky nedává smysl; nedrží pořádně. Podle mého názoru je to konstrukční vada. Výsledkem je vratký stůl a ani si nechci představovat, jak bude vypadat za rok. Podstavec má šest malých plastových nožiček! Díky tomu se stůl dá po dlažbě pohybovat jen jedním prstem. Je také tak vratký, že se o něj bojíte opřít. Nedoporučuji to kupovat; našetřete si nějaké peníze a kupte si to od tesaře.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od CustomerPřed 6 měsíci
