NicPřed 3 měsíci
Vizuálně atraktivní, ale...
Pohovka vypadá moc hezky, ale bohužel se na ní sedí velmi nepohodlně. Nastavení opěradla není správné. Buď sedíte příliš vzpřímeně, nebo se opěradlo příliš sklápí, což také sezení velmi nepohodlné. Doručovací služba byla vynikající.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od NoahPřed 3 měsíci
