Familie ReiPřed 7 měsíci
Vypadá dobře
Rozměry: 150/302/200 cm
Barva: barvy grafitu
Pohovka vypadá dobře. Bohužel se na ní docela těžko sedí; dal bych přednost něčemu jinému. Pořád doufám, že časem trochu změkne.
Látka se také zdá poněkud tuhá; textura není měkká... Už jsem mikrovlákno měl a textura mě překvapila.
Takže pokud hledáte pevnou pohovku pro vzpřímené sezení... tohle je ta pravá pro vás.
Už bych si ji znovu nekoupil.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od CustomerPřed 7 měsíci
