VereniPřed 6 měsíci
Pěkný deštník, ale odpružení bohužel není takové, jaké se očekávalo.
Stínidlo se mi moc líbilo, ale zavěšení je plastové, ne kovové, jak se očekávalo. Vypadalo to extrémně lacině. Rám uvnitř lampy je černý. Když visí ze stropu, je to hodně patrné. Světlý rám by podle mého názoru byl mnohem lepší.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AlvinPřed 6 měsíci
