Hodnotit a psát recenze mohou pouze zákazníci, kteří si tuto položku zakoupili. Žádost o napsání recenze obdržíte přibližně 3 týdny po obdržení zboží. Zakoupené položky pak můžete hodnotit jednotlivě prostřednictvím odkazu. Celkové hodnocení je průměrem všech udělených hodnocení.
Hodnocení z jiných zemí
Eri_inPřed 4 měsíci
Roztomilé dětské křeslo
Moje dcera miluje křeslo s plyšovým medvídkem. A vypadá velmi kvalitně.
Automaticky přeloženo z němčina.
LenniePřed 4 měsíci
Velmi dobré
Vynikající kvalita, moje vnučka ji miluje, můžu ji vřele doporučit.
Automaticky přeloženo z němčina.
LPGPřed 5 měsíci
Skvělé dětské křeslo pro mou dceru
Špičkový produkt, vysoce kvalitní zpracování a příjemně měkký.
Automaticky přeloženo z němčina.
EbbinghausPřed 5 měsíci
Super
Všechno bylo skvělé, rád přijedu znovu.
Automaticky přeloženo z němčina.
Daniela SpasicPřed 5 měsíci
Sedák židle
Materiál je naprosto v pořádku, ale je mnohem, mnohem menší, než se očekávalo, takže pro tento věk rozhodně není vhodný. Mému vnukovi je 1,5 roku a je pro něj moc malý, ale rád si hraje s plyšovým medvídkem; bohužel se sotva posadí.
Automaticky přeloženo z němčina.
AnnikaKiPřed 6 měsíci
Super krásné
Křeslo ve tvaru medvěda mělo obrovský úspěch jako vánoční dárek pro naši dceru. Miluje ho; je super měkké, dobře vyrobené a cena je opodstatněná :)
Automaticky přeloženo z němčina.
Mc CulloughPřed 7 měsíci
McCullough
Medvídek je prostě fantastický a super hebký
Automaticky přeloženo z němčina.
LemkePřed 11 měsíci
Dětská sedačka Very S™
Myslím, že jsou skvělé. A mým dvěma malým taky chutnají. Na tom záleží.