Jessi91Před 1 rokem
Za tu cenu v pořádku
Doručení až ke dveřím, i když jsem v přízemí, protože připevněný balík byl příliš vysoký a neprošel by dveřmi.
Montáž byla zvládnutelná.
Bohužel, i když obal nebyl poškozen, byla trouba na zadní straně promáčknutá. Funguje, ale je slyšet, jak větrací otvor drnčí.
Celkově: co můžete za tu cenu očekávat? Mám funkční kuchyň.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AnjaPřed 1 rokem