drln1998Před 1 rokem
Nedoporučuje se
Tuto kuchyňskou linku se spotřebiči jsme si objednali do naší kanceláře (používají ji tři lidé). Podle mého názoru nemusí vydržet velké opotřebení, ale už po třech dnech je poškozená a zdeformovaná!
Je to škoda. Zkoušeli jsme kontaktovat zákaznický servis, ale nikdy jsme nedostali odpověď. Máme dvě poškození při dodání na pracovní desce (VIDITELNÉ!) a další na dvířkách spížní skříňky. Montáž nebyla součástí objednávky kuchyně, takže jsme si museli sami najmout vyškoleného kuchyňského montéra.
... Kuchyni profesionálně smontoval, ale bohužel je lednice s mrazákem už zdeformovaná, panty jsou extrémně tuhé, výsuvná spížní skříňka se zasekává a jedny z dvířek se už vylomily z dřevotřísky – teď si je musíme opravovat sami, i když kvalita je prostě špatná.
Jsme z kuchyňské linky velmi zklamaní. Na druhou stranu, dodávka dorazila dříve, než se očekávalo, bez předchozího upozornění – na druhou stranu musíme znovu najít nové montéry, protože tito měli plán na jiný termín. A pozor! Myčka je samozřejmě součástí balení pouze u verze s 310 cm. :)
Díky za nic; stále doufáme, že se nám zákaznický servis nakonec ozve.
Zdravím!
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od AnjaPřed 1 rokem