Lisa Witzmann Před 5 měsíci
Ani za ty malé peníze to nestojí
Rozměry: 280 cm
Barva: tmavě šedá
Tato kuchyně je absolutně nejlevnější. Už při vybalování se z některých kusů odlupovala dýha. V našem případě nejhorší bylo, že chyběla spodní skříňka, i když byla součástí balení extra vysoká skříňka. Kontaktování XXXLutz nepřineslo žádnou odpověď.
Z dálky vypadá kuchyně dobře, ale při bližším pohledu je to noční můra. Díla je třeba čistit každý den, jinak je vidět každý otisk prstu. Zásuvky se po třech otevřeních správně nezavírají a tzv. mechanismus „soft close“ je nutné obden ručně aktivovat, aby znovu fungoval.
... Kuchyň jsme koupili jednou se spotřebiči a jednou bez nich, abychom měli dostatek úložného prostoru, ale už bych to neudělala, protože je to opravdu levná věc.
Automaticky přeloženo z němčina.