Rosa HardenbickerPřed 2 měsíci
No nic
No, za tu cenu se toho moc očekávat nedá, ale když jsem připevňoval pant, šroub mi prorazil zadní část. To byla fakt škoda. Stejně je to ve sklepě, takže to není velký problém.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od NoahPřed 2 měsíci
