Anna W aus MPřed 1 rokem
katastrofa
Levně vyrobená, tenká dřevotříska, v návodu se píše, že se to přišroubuje ke zdi, zavěsí a stáhne dolů. To je teorie. Když jsem se to pokusil strhnout, celý rám se rozpadl a dřevotříska se utrhla. Otázka: kdybych do tohoto rámu někdy něco dal, jak bezpečné by to bylo? Tyhle rámy nestojí ani euro.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od SophiePřed 1 rokem
