Jsem naprosto nadšená. Vypadá fantasticky, má krásnou látku, je trochu útulná a výška sedáku je tak akorát. Bála jsem se, že komoda bude moc nízká. Mám ji například v ložnici, abych si mohla oblékat ponožky.
Dodací lhůta 0 týdnů mi ale přišla docela dlouhá. Dorazila kompletně smontovaná v krabici.