Gerold1Před 5 měsíci
Kvalita je v pořádku
Produkt byl v pořádku. Doručení bylo hrozné; nebyl k dispozici žádný použitelný sledovací kód a doručení bylo nepředvídatelné. Řidič kurýra nás nečekaně navštívil.
Automaticky přeloženo z němčina.
Odpověď od CustomerPřed 5 měsíci
