JessyPřed 1 týdnem
Skvělá židle za skvělou cenu :-)
Skvělá židle za skvělou cenu :-) Nic se nekýve, nevrže ani nic podobného. Jen mějte na paměti, že opěrka hlavy je připevněna nahoře, a proto se dá snadno odejmout. Židle je také pohodlná; můžu ji s radostí a z celého srdce doporučit. :-)
Automaticky přeloženo z němčina.
